Kupujemy portfel na prezent

portfel skórzany GregorioJuż niedługo zawita śnieg, który przypomni nam o tym, że wraz z nim nadchodzi bardzo ważny okres dla wielu ludzi – czas Świąt Bożego Narodzenia, a wraz z nim gorączka przedświątecznych zakupów. Grudzień, to czas, kiedy prawie codziennie urządzamy sobie swoistą burzę mózgów, ponieważ chcemy, aby prezent, który kupimy dla kogoś bliskiemu, spodobał mu się w stu procentach, a także, aby pieniędzy starczyło nam na wszystko. W tym artykule, chce zaproponować kupno czegoś na lata, eleganckiego, a także bardzo praktycznego. Mowa tu o portfelu właśnie. Co więc zrobić, aby wybrać ten najlepszy, i żeby na pewno się spodobał?

Jaka wielkość?

Aby zakupić najlepszy portfel dla bliskiej Ci osoby, o odpowiedniej wielkości, kolorze i innych ważnych rzeczach, musisz zabawić się w detektywa. Nie bój się nic, to bardzo proste. Wystarczy, że podpatrzysz, jakiego portfelu używa dana osoba, i zastanowisz się, jakiego powinna potrzebować. Może jest to kobieta, która chodzi codziennie na zakupy do lokalnego marketu po jedzenie? Na pewno przyda jej się portfel z wielkimi przegródkami na monety oraz pieniądze papierowe, a jeśli jest matką i żoną, z pewnością będzie chciała mieć także miejsce na zdjęcia swoich bliskich. A może jest to mężczyzna, który swój portfel zazwyczaj chowa do kieszeni swoich spodni? Warto rozejrzeć się za takim, który jest odpowiedniej wielkości, i z łatwością zmieści się do kieszeni, a jednocześnie nie będzie sprawiał dyskomfortu. A może osoba, której chcesz sprawić prezent, jest człowiekiem biznesu? Celuj w portfel z wieloma przegródkami na karty oraz wizytówki. Musisz wziąć pod uwagę styl życia danej osoby, ponieważ tylko w ten sposób nie popełnisz faux pass.

Jaki kolor i materiał?

Najlepszej jakości są oczywiście portfele ze skóry, takie które kupisz na przykład w sklepie Gregorio, jednak nie kupuj takiego, jeżeli osoba Ci bliska jest weganką! To ogromna wpadka, i taka osoba na pewno nie będzie zadowolona z Twojego prezentu. Oszczędzisz sobie, i jej nerwów. Możesz kupić także portfel materiałowy, z ciekawym wzorem, jednak tak jak w punkcie pierwszym – tylko, jeśli będzie pasował do stylu życia i osobowości osoby, której chcesz go podarować. Jeżeli nie jesteś pewny ,co do koloru, warto kupić coś klasycznego – czerń, brąz, beż to kolory neutralne i bardzo bezpieczne. Jeśli jednak osoba, której chcesz zakupić nowy portfel lubi szalone rozwiązania, możesz pokusić się o portfel w kolorze fuksji, z ćwiekami albo śmieszną grafiką. Obserwuj, a na pewno trafisz w punkt!

Dlaczego warto kupić portfel?

Cóż, jest to bardzo użyteczny dodatek. To w nim przechowujemy pieniądze, karty bankomatowe i kredytowe, zdjęcia naszych bliskich, numery telefonów nowych znajomych, albo wizytówki osób, z którymi chcemy nawiązać współpracę. Portfel towarzyszy nam praktycznie codziennie, i jeżeli jest odpowiednio dobrany, na pewno sprawi nam radość. Dlatego warto kupić coś porządnego, co sprawdzi się na lata. Uczulam także na kupowanie podróbek – są one po prostu nieetyczne, i jest to wspieranie kradzieży intelektualnej. Wierze, że przekonałam Was do zakupu portfela na prezent, bo chociaż nie jest to łatwa sprawa, na pewno uda Wam się kupić coś, co wywoła uśmiech na twarzy obdarowanego. Życzę powodzenia!

Kontynuuj czytanie » || Napisał dnia: 31.10.15. || Tagi:, , , , ||

Comments are closed.