Regały do biura lub domowej biblioteki

Libary books on the shelfRegały na książki to niezbędne meble w przestrzeni salonu lub biurowej, pozwalające na wygodne przechowywanie naszego domowego księgozbioru lub drobnych bibelotów. Wybrany w odpowiedni sposób regał biurowy lub do domowej biblioteki dopełni we właściwy sposób przestrzeń, nadając jej harmonii i ułatwiając utrzymanie porządku. Jakie regały biurowe lub do urządzenia naszego mieszkania warto wybrać?

Regały nowoczesne w białym kolorze

Regał na książki biały to często wybierany mebel do przestrzeni utrzymanych w nowoczesnym stylu. Jego lekkość i jasny kolor optycznie powiększają przestrzeń i pozwalają w odpowiedni sposób wyeksponować nasz domowy księgozbiór. Regał na książki biały dodaje całemu pomieszczeniu efektownego charakteru, dzięki swojej minimalistycznej formie. Subtelność i brak uczucia przytłoczenia uzyskamy jednak ustawiając na nim ograniczoną liczbę bibelotów, a także odpowiednio szeregując książki. Zarzucony zbyt dużą ich ilością, straci zdecydowanie swój minimalistyczny charakter.

Biały regał na książki może być nie tylko miejscem ich przechowywania, ale także funkcjonalnie podzielić przestrzeń, na przykład w salonie, jeśli chcemy wydzielić w nim wyraźnie poszczególne strefy. Ich uniwersalny kolor pozwala na dobranie pozostałych elementów wyposażenia w kontrastowych barwach lub utrzymanie całości w jasnym, pastelowym odcieniu.

Regały z szufladami – do biura i do domu

Regał z szufladami to rozwiązanie korzystne dla wszystkich osób, które potrzebują dodatkowej przestrzeni do przechowywania rzeczy nieużywanych na co dzień. Sprawdza się jako regał biurowy, ale może być także meblem pasującym do domowego salonu, gabinetu czy pokoju dziecięcego. Praktyczny regał z szufladami sprawdzi się bowiem w przypadku najmłodszych jako dodatkowy mebel pozwalający przechowywać zabawki czy inne dziecięce skarby i zachować jednocześnie ład w ich pokojach. W salonie czy gabinecie możemy natomiast wygodnie schować w nim dokumenty związane z domem czy dodatkowe akcesoria o mało reprezentacyjnym charakterze.

Regały biurowe i do domu w ofercie sklepu Akord

Internetowy sklep Akord posiada w swoim asortymencie bogaty wybór regałów na książki, zarówno otwartych, jak i z szufladami, dzięki którym można urządzić przestrzeń w elegancki i jednocześnie funkcjonalny sposób. Dostępne w różnych kolorach: od bieli, do ciemniejszych odcieni, regały dopasują się idealnie do całości aranżacji, pozwalając zachować porządek.

Zapraszamy do zapoznania się z ich pełną ofertą na http://sklep.akord.net.pl/37-regaly-biurowe

Kontynuuj czytanie » || Napisał dnia: 15.07.19. || Tagi:, , ||

Comments are closed.