Gdzie można wykorzystać Listwy i profile cenowe?

Woman shopping at the grocery store, by the refrigeratorListwy i profile cenowe można stosować na dowolnym rodzaju regałów, w tym na stałych półkach naściennych, wolnostojących półkach gondolowych, piętrowych półkach ekspozycyjnych, a nawet szklanych stojakach ekspozycyjnych. Są kompatybilne ze wszystkimi materiałami półkowymi, w tym stalowymi, szklanymi, akrylowymi i drewnianymi melaminowymi.

Rodzaje pasków danych

Listwy i profile są doskonałe do płaskich powierzchni, takich jak metalowe półki i gondole. Paski mocują się pionowo z przodu półki i są dostępne w wysokościach 26 mm, 39 mm i 60 mm i różnych długościach. Powszechnie stosowany zarówno w sklepach detalicznych, jak i magazynach oraz popularny w sklepach takich jak artykuły papiernicze i sklepy z narzędziami.

Kątowe listwy i profile cenowe – paski wyświetlane pod niewielkim kątem zamiast w pionie. Występują zarówno jako montowane od góry, które najlepiej pasują do metalowych i szklanych półek, jak i montowane z przodu, które najlepiej nadają się do półek melaminowych. Dostępne w wysokościach 26 mm i 39 mm i różnych długościach. Przydatny do ułatwienia czytania informacji na dolnych półkach.

Wiszące paski danych – wiszące paski są takie same, jak inne listwy i profile cenowe, z tym wyjątkiem, że spinają się, a nie przyklejają. Są one przeznaczone do stosowania na półkach z drutu, takich jak kosze druciane, gondole z siatki drucianej i ogrodzenia przednie.


Artykuł opracowała firma Kon-Plast – listwy cenowe.
Kontynuuj czytanie » || Napisał dnia: 20.11.19. || Tagi:, , ||

Comments are closed.